.

Filtruj wg.

0,00 zł My Cart (0)
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

.

Miód akacjowy

Miód akacjowy - Sklep internetowy

Powoli się krystalizuje, ma delikatnie słodki smak i świetnie sprawdza się w leczeniu wielu różnego rodzaju schorzeń – to najważniejsze cechy oferowanego w naszym sklepie internetowym miodu akacjowego. Ten naturalny wyrób jest najjaśniejszy ze wszystkich dostępnych na rynku gatunków miodów, a ze względu na stosunkowo wysoką zawartość cukrów prostych jest zalecany do stosowania w szczególności w stanach przewlekłego przemęczenia, osłabienia oraz długotrwałego stresu.

Miód akacjowy, który proponuje nasz sklep z artykułami pszczelarskimi, ma bardzo niewiele substancji antybiotycznych, jednak z uwagi na dużą ilość fruktozy może być wykorzystywany we wspomaganiu leczenia cukrzycy niezależnej od insuliny. Produkt ten sprawdzi się także w różnego rodzaju schorzeniach układu pokarmowego, ponieważ zawarte w nim składniki odżywcze korzystnie wpływają na funkcjonowanie żołądka, jelit i ograniczają wydzielanie soku żołądkowego. Ponadto nadaje się do stosowania jako naturalny lek w różnych chorobach skórnych.

Przepraszamy za niedogodności.

Spróbuj wyszukać ponownie

Miody akacjowe i inne nasze produkty

Miód akacjowy to źródło wielu korzyści dla zdrowia, nie jest to jednak jedyny miód oferowany w naszym sklepie. Stawiamy na różnorodność, by każdy znalazł dla siebie coś odpowiedniego. Dlatego u nas z powodzeniem znajdziesz inne rodzaje miodów. W tym miód gryczany - od lat stosowany w profilaktyce chorób serca i do wzmacniania układu krążenia, niezwykle królewski miód lipowy o charakterystycznym, pięknym zapachu, kolorze i smaku, czy równie rzadki i bardzo smaczny wielokwiatowy miód wrzosowy.

Mamy nie tylko miody nektarowe, dostępny jest również spadziowy miód wielokwiatowy - którego skład różni się w zależności od miejsca i rodzajów drzew, z których zebrana została spadź, a także rzepakowy miód spadziowy - on doskonale działa na układ krążenia, nerki i wzmocnienie odporności.

W naszym sklepie kupisz też świece woskowe - pięknie pachnące, o działaniu uspokajającym, palące się długo, równo i mocno. Kiedyś były oznaką luksusu, dziś są chętnie wybierane jako ozdoba domu i ofiarowywane w prezencie na różne okazje.