Miód Faceliowy 1kg

55,24 zł
Brutto
Dostawa: do 7 dni roboczych

Słoik zawiera 1 kg miodu.

Zbiór: 2021 rok

W magazynie
  • Gwarancja bezpieczeństwa
    Gwarancja bezpieczeństwa
  • Szybka dostawa
    Szybka dostawa
  • Możliwość zwrotu *
    Możliwość zwrotu *
Opis
Miód z facelii przypomina wyglądem miód rzepakowy, ale jego smak i aromat jest bliższy miodowi akacjowemu. Jasnożółty kolor - jako patoka, dochodzący nawet do białego jako krupiec. Jest przyjemny i delikatny dla podniebienia, jednak bardziej aromatyczny niż akacjowy, posiada także lekki, ledwo zauważalny, kwaskowaty posmak. Krystalizuje na jasno-kremowo lub prawie biało. 

Doskonale wzmacnia organizm. W zapobieganiu przeziębieniom oraz stanom zapalnym górnych dróg oddechowych i zwalczaniu ich może być stosowany z równym skutkiem jak miód rzepakowy. Oprócz tego należy go spożywać po ciężkiej pracy fizycznej i wzmożonym wysiłku intelektualnym. Jak najbardziej się nadaje do wspomagania leczenia chorób układu pokarmowego: nieżycie żołądka, wrzodach żołądka i dwunastnicy, problemach z wątrobą, trzustką i woreczkiem żółciowym.
Podobnie jak inne jasne miody nektarowe może pomóc przy leczeniu chorób układu krążenia, niewydolności mięśnia sercowego miażdżycy, a także nadciśnieniu tętniczym. Pomaga przy leczeniu astmy oskrzelowej. Doskonały na jesienny czas w celu zwiększenia odporności.

Może być stosowany tak jak każdy inny miód w codziennym żywieniu. Ze względu na łagodny smak i aromat można go stosować zamiast cukru do słodzenia wszelkich napojów i potraw.

Szczegóły produktu

Data sheet

Rodzaj mioduFaceliowy
Opinie(0)

Opinie

Na chwilę obecną brak opinii klientów.

Przeglądasz “Miód Faceliowy 1kg”


.png .jpg .gif

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia na naszej stronie. Polityka prywatności

Zaloguj się

Menu

Twój koszyk

Nie masz dodanych produktów