Miód słonecznikowy 1 kg

40,00 zł
Brutto
Dostawa: do 2 dni roboczych

Słoik zawiera 1 kg miodu.

Kraj pochodzenia: Węgry

Zbiór: 2022 rok

W magazynie
  • Gwarancja bezpieczeństwa
    Gwarancja bezpieczeństwa
  • Szybka dostawa
    Szybka dostawa
  • Możliwość zwrotu *
    Możliwość zwrotu *
Opis

Właściwości: 

Mówiąc o miodzie ze słonecznika należy zwrócić uwagę na to, że charakteryzuje go nie tylko znakomity smak, ale i wielość właściwości prozdrowotnych. Tu warto wspomnieć choćby o jego skuteczności, która daje o sobie znać w momencie, w którym podejmujemy próbę leczenia chorób związanych z układem krążenia, wątrobą oraz stanów zapalnych górnych dróg oddechowych.

Miód ten budzi również zainteresowanie dermatologów, może być bowiem cennym wsparciem dla osób, które zmagają się z chorobami skóry.

W miód tego rodzaju dobrze jest też zaopatrzyć się zmagając się ze schorzeniami układu pokarmowego, okazuje się bowiem, że wpływa on korzystnie zarówno na żołądek, jak i na stan jelit.

Polubią go też osoby, które zmagają się z problemem „złego cholesterolu” oraz te, które muszą w szczególny sposób troszczyć się zarówno o stan swojego serca, jak i układu krążenia.

Nie dziwi też, że, podobnie jak szereg innych miodów, ma on działanie antymiażdżycowe obniżając ciśnienie krwi i poprawiając stopnień dotlenienia serca.

W okresie zachorowalności na grypę i przeziębienie miód ze słonecznika staje się wybawieniem dzięki swojemu działaniu przeciwzapalnemu i przeciwbakteryjnemu, okazuje się przy tym, że wzmacnia organizm wyczerpany chorobą skutecznie niwelując między innymi niedobory potasu.

Ma też działanie detoksykacyjne i może być stosowany przez osoby zmagające się z problemami z nerkami.

Szczegóły produktu
Opinie(0)

Opinie

Na chwilę obecną brak opinii klientów.

Przeglądasz “Miód słonecznikowy 1 kg”


.png .jpg .gif

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia na naszej stronie. Polityka prywatności

Zaloguj się

Menu

Twój koszyk

Nie masz dodanych produktów