Pierzga pszczela - Sklep internetowy Pszczelibazar.pl

.

.

Pierzga pszczela

Pierzga pszczela

Jednym z naturalnych produktów wytwarzanych w ulu jest pierzga pszczela. Jest ona znacznie mniej znana niż propolis czy pyłek kwiatowy, a tymczasem w jej składzie również znajduje się całe bogactwo cennych dla zdrowia składników odżywczych. Produkt ten stanowi mieszankę miodu, pyłku kwiatowego oraz śliny, a jeśli chodzi o walory smakowe, pod tym względem właściwie niczym nie różni się od miodów.

Oferowana przez nasz sklep internetowy pierzga pszczela zawiera w swoim składzie przede wszystkim pierwiastki (żelazo, cynk, miedź, sód, fosfor), witaminy (C, A, D, H, B1, B2, B6, B12), tłuszcze oraz białko. Stosowanie tego naturalnego surowca wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego, łagodzi objawy towarzyszące alergii, a także wzmacnia pamięć. Jak wiele innych pszczelich produktów wyrób ten korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy. Zawarte w pierzdze pszczelej antyoksydanty niwelują wolne rodniki, skutecznie przeciwdziałając procesom przedwczesnego starzenia się organizmu.

Przepraszamy za niedogodności.

Spróbuj wyszukać ponownie

Pierzga pszczela i inne nasze produkty

W naszym sklepie uzupełnisz nie tylko zapas pierzgi pszczelej, oferujemy również szereg innych pszczelich produktów. Najbardziej rozpoznawalnym z nich są miody, które mamy w dużym wyborze. U nas kupisz bardzo cenny i bogaty w składniki odżywcze miód spadziowy - pozyskiwany nie z nektaru, jak inne miody, tylko ze spadzi drzew. Mamy też najszlachetniejszy miód lipowy. Skupiska lip, nieskażone cywilizacją i spalinami są rzadkie, przez co ten miód jest bardzo trudny do uzyskania. Dostępny jest również miód gryczany - o charakterystycznym smaku i kolorze, pomocny przy schorzeniach układu krążenia. W ofercie jest także miód wielokwiatowy - chętnie i często podawany dzieciom, stosowany przy przeziębieniach i do wzmacniania odporności. Dostępna u nas zdrowa żywność nie mogłaby się obyć też bez innych pszczelich produktów. Chodzi oczywiście o mleczko pszczele - produkt tak wartościowy, że niegdyś uważany za część boskiej strawy, a także pyłek pszczeli - ceniony tak w kosmetyce, jak i medycynie.