.

Filtruj wg.

Cena

Cena

0,00 zł My Cart (0)
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

.

Miód pszczeli - Sklep internetowy

Poza pyłkiem kwiatowym czy woskiem w ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć duży wybór najwyższej jakości miodów pszczelich. Są to wyroby, które nie tylko doskonale smakują, ale także mają sporo wartości odżywczych. Ponieważ są bardzo słodkie, mogą być bez obaw podawane nawet dzieciom. Niektóre z nich odznaczają się dużą zawartością fruktozy, dzięki czemu znajdują zastosowanie we wspomaganiu leczenia cukrzycy niezależnej od insuliny.

Każdy miód pszczeli, który oferuje nasz sklep internetowy, zawiera w swoim składzie cenne składniki odżywcze takie jak, chociażby bor, magnez, potas, żelazo, witamina C czy witaminy z grupy B. Dzięki temu produkty te mogą być nie tylko stosowane w stymulowaniu prawidłowej pracy układu immunologicznego, ale także w zwalczaniu różnego rodzaju chorób wątroby, dróg żółciowych itp. W naszym asortymencie można znaleźć miody rzepakowe, słonecznikowe, akacjowe, lipowe, a także z trojeści amerykańskiej, które odznaczają się wyjątkowo delikatnymi i subtelnymi walorami smakowymi.

Aktywne filtry

Miód nektarowy rzepakowy

Waga netto: 1kg

Kraj pochodzenia: Polska

Zbiór: 2021 rok

55,00 zł

Słoik zawiera 1 kg miodu.

Zbiór: 2021 rok

Miód wielokwiatowy ciemny ze spadzią

Waga netto: 1kg

Zbiór: 2020 rok

Miody pszczele i nie tylko

O zdrowotnych właściwościach miodu nie trzeba nikogo przekonywać. To prawdziwy skarb natury. Mnogość rodzajów sprawia, że możemy śmiało stwierdzić - miód jest dobry na wszystko. Miód wielokwiatowy, zwany też miodem tysiąca kwiatów jest jednym z największych i najzdrowszych przysmaków dzieci. Miód lipowy nazywany jest z kolei najszlachetniejszym, bo jest bardzo trudny do pozyskania. Lipowy miód, podobnie jak miód gryczany, ma bardzo charakterystyczny kolor. Nie pomylisz ich z żadnym innym. Pięknymi, intensywnymi barwami charakteryzuje się też miód wrzosowy. Na szczególną uwagę zasługuje też miód spadziowy, który może mieć nawet kilkukrotnie więcej składników odżywczych od wariantów nektarowych. Spadziowy miód nie wyczerpuje listy oferowanych przez nas produktów pszczelich.

W naszym sklepie kupisz też bardzo cenione mleczko pszczele o szerokim zastosowaniu prozdrowotnym oraz bogaty w witaminy i składniki odżywcze, bardzo zdrowy pyłek pszczeli, przez wielu nazywany fontanną młodości.