.

.

Naturalne produkty, wyroby pszczele - Sklep internetowy

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że pszczoły dostarczają wielu rozmaitych wyrobów, które mogą być wykorzystywane w różnych dziedzinach życia, począwszy od bezpośredniego spożycia, aż po branżę farmaceutyczną. Dlatego w tej kategorii naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych naturalnych produktów pszczelich. Wśród nich znajdują się przede wszystkim miody, ale nie tylko. Nasza oferta obejmuje również surowy propolis, który stanowi balsamiczno-żywiczną substancję zbieraną przez pszczoły robotnice z pączków oraz młodych pędów drzew.

Pozostałe wyroby pszczele, które oferuje nasz sklep internetowy, to wosk oraz pyłek kwiatowy, który zawiera w swoim składzie cenne dla zdrowia tłuszcze, białka, witaminy, enzymy, kwasy mineralne oraz kwasy organiczne. Dopełnieniem naszej oferty są naturalne produkty w postaci past z wosku pszczelego, które doskonale nadają się do impregnacji drewna oraz skóry. Dzięki temu, że nie zawierają w składzie składników ropopochodnych, są bezpieczne zarówno dla zdrowia, jak i dla środowiska przyrodniczego.

Aktywne filtry

Miód rzepakowy

Waga netto: 1kg

Kraj pochodzenia: Polska

Pasieka zlokalizowana na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej

Miód kasztanowy

Waga netto: 1kg

Kraj pochodzenia: Chorwacja

Producent: OPG Boris Klara

Dubrovačka 26, Višnjevac

Zemija podrijetla: Republika Hrvatska

Evidencijski broj: R9009

Wosk pszczeli naturalny

Waga: 200 g

Skupujemy wytłoki / zboiny z ramek.\r\nCena: 2,5 PLN - 4 PLN.\r\nCena zależy od jakości zboin. Wycena następuje do kilku dni po otrzymaniu przez nas towaru.

Wosk należy przesłać do nas na adres:

Pasieka JuRajska

ul. Gen. J. Ziętka 54,

41-400 Mysłowice

Przed wysyłką prosimy o kontakt

Wosk pszczeli naturalny

Waga: 1 kg

EKOLOGICZNA PASTA Z WOSKU PSZCZELEGO

NIE POSIADA ŻADNYCH SKŁADNIKÓW ROPOPOCHODNYCH

Waga netto: 100 g

Naturalny wosk pszczeli

Waga ok. : 60 g